WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW

Szanowni Rodzice!

W związku ze stwierdzonym brakiem komfortu termicznego w niektórych salach i podjętymi działaniami zmierzającymi do wyjaśnienia przyczyny tego stanu informuję , że nie stwierdzono na ten moment żadnej awarii CO.

Kaloryfery kontrolowane na bieżąco przez konserwatora nie są zapowietrzone.

Poleciłam dodatkową kontrolę pomiaru temperatur w salach, w związku z  niesatysfakcjonującą reakcją Veoli na zgłaszane problemy przez Przedszkole z uzyskaniem  komfortowej temperatury  w salach dydaktycznych.

Dokonanie pomiaru temperatury w każdej z sal dydaktycznych  dwa razy dziennie do odwołania o godz. 7 oraz 12, w dwóch miejscach sali.

W poniedziałek 15-01 ok . godz.11. instalator z zewnętrznej firmy dokona czyszczenia filtra na wejściu instalacji CO, wówczas przez ok godzinę temperatura może się okresowo obniżyć.

Jeśli te działania i ponowne podniesienie temperatury ze strony Veoli nie przyniesie oczekiwanych skutków grupy Motyli i Poszukiwaczy Skarbów będą musiały być wyłączone do czasu rozwiązania problemu .

                                                                                                      mgr Klaudia Sobecka-Szcześniak

 

 

 

O nas

Przedszkole nr 129 im. ,,Małych Przyjaciół”

Kontakt

Przedszkole nr 129 im. ,,Małych Przyjaciół”

adres: Os. Przyjaźni 135, 61- 687 Poznań
tel. 61-8-200-672
email: sekretariat@przedszkole129.pl

Skip to content