Przedszkole 129

Kadra pedagogiczna

Nauczyciel jest obok rodziców jednym z pierwszych autorytetów i wzorców osobowych dziecka. W związku z tym ,że pod  opieką nauczyciela często dziecko spędza więcej czasu, niż z własnymi rodzicami, dlatego staramy się, aby w naszym zespole były wyłącznie osoby kreatywne, życzliwe i cierpliwe w stosunku do swoich podopiecznych. Ponad to  od  zaangażowania, wiedzy, umiejętności i doświadczenia nauczycieli zależy jak wiele dziecko zyska w okresie przedszkolnym w każdej sferze swojego rozwoju – począwszy od rozwoju fizycznego (bezpieczeństwa, higieny i żywienia), poprzez rozwój społeczny i emocjonalny (układanie relacji z innymi, umacnianie się w poczuciu własnej wartości), a na rozwoju intelektualnym skończywszy . 

Nasi nauczyciele , jak każdy dobry nauczyciel daltoński , nieustannie motywują wychowanków do odkrywania świata oraz dbają, by dzieci swoje poszukiwania mogły prowadzić w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa i życzliwości.

Chętnie i stale rozwijają swoje umiejętności co powoduje, że w swojej pracy wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. 

Wszyscy wychowawcy pracujący w naszym Przedszkolu posiadają dyplomy wyższych uczelni pedagogicznych, wielu posiada dodatkowe kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej , logopedii czy nauczania języków obcych.
Uważamy , że istotą pracy wychowawczej jest pasja, zaangażowanie oraz ciepły stosunek do dzieci. 

Kadra pedagogiczna pracująca w naszej placówce to najlepsi specjaliści w swojej dziecinie, zawsze chętni do pomocy i umiejący pracować w zespole. Praca z dziećmi daje im ogromną satysfakcję każdego dnia .

Nasza kadra

Poznaj nas!

Klaudia Sobecka-Szcześniak

Dyrektor

Dyrektor naszej placówki. Czuwa nad bezpieczeństwem dzieci oraz pracowników. Kieruje placówką, sprawuje nadzór nad zatrudnionym gronem pedagogicznym, oraz personelem administracyjno-obsługowym. Przed laty gdy szkoły i przedszkola były w Polsce w znakomitej większości państwowe angażowała się w ramach Społecznego Towarzystwa Oświatowego w powstawanie i funkcjonowanie placówek niepublicznych. Związana z poznańską oświatą od 27 lat , a ciągle aktywna w różnych strukturach działających na rzecz dzieci. Inspiruje i wspiera , a dzięki doświadczeniu zdobytemu na różnych poziomach edukacji i w zakresie wsparcia rodziny jest doskonałym negocjatorem . Z dziećmi najchętniej śpiewa, bawi się w kącikach i opowiada ciekawe historie. Dużo podróżuje po całym świecie , koniecznie z dobrą książką pod ręką. Choć lubi ciepło jest fanką sportów zimowych i gdy czas pozwala jeździ na łyżwach lub ucieka w góry na narty. Bycie żoną i mamą zawsze stawia na pierwszym miejscu ale zaraz za rodziną jest praca czyli przedszkole z przedszkolakami , pracownikami i rodzicami.

Aleksandra Choręziak

Nauczyciel

Uwielbia śpiewać, tańczyć oraz rozwijać zdolności plastyczne swoich wychowanków. Podczas pracy z dziećmi zawsze pojawia się wiele twórczych przygód. W wolnym czasie relaksuje się przy dobrej książce, muzyce i herbacie, dzięki temu zaraża wszystkich swoim spokojem i pogodnym usposobieniem. Dodatkowo wspiera nas prowadząc zajęcia rewalidacyjne. Ukończyła studia wyższe na kierunkach: edukacja wczesnoszkolna z edukacją przedszkolną oraz edukacja elementarna i terapia pedagogiczna.

Iwona Gintrowicz

Nauczyciel

Pełna energii i pogody ducha, idzie przez życie z uśmiechem, którym obdarza i zaraża ludzi wokół siebie. Praca z dziećmi daje jej ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego. Rozwijała swoje umiejętności pedagogiczne w wyjątkowym projekcie Erasmus Plus na terenie Włoch. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą. Ukończyła studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe.

Image by rawpixel.com

Agnieszka Domagalska

Nauczyciel

Ciepła, pełna pasji i energii osoba. Troskliwa, dbająca o innych. Lubi spacery i kontakt z naturą. W swojej pracy swojej pracy wykorzystuje dary Ziemi z którymi przybliża dzieciom wiedzę przyrodniczą. Dodatkowo wspiera nas podczas prowadzenia zajęć rewalidacyjnych oraz jako nauczyciel wspomagający. Zapalona cyklistka. Ukończyła studia wyższe na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna.

Image by rawpixel.com

Natalia Janasik

Nauczyciel

Od dziecka chciała zostać nauczycielem i pracować z dziećmi. Spontaniczna, radosna, lubi wyzwania. Praca z dziećmi sprawia jej wiele radości i poczucia misji. Jako pedagog i mama wie, jak ważne dla dziecka jest poczucie bezpieczeństwa. Dlatego jest zawsze gotowa przytulić, porozmawiać, wysłuchać, bawić się i żartować z dziećmi. Hobbystycznie zajmuje się wyrobami cukierniczymi. Z jej rąk wychodzą prawdziwe arcydzieła.

Paulina Kozłowska

Nauczyciel

Pełna pomysłów i pogodna osoba. Kocha książki, muzykę i teatr. Pracując z dziećmi zawsze potrafi wyjąć asa z rękawa i zaskoczyć wszystkich dookoła swoimi umiejętnościami i kreatywnością. Dodatkowo wspiera nas podczas prowadzenia zajęć rewalidacyjnych. Ukończyła studia na kierunkach: zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, pedagogika specjalna oraz edukacja alternatywna w zakresie planu daltońskiego.

Karolina Kuryła

Nauczyciel

Lubi zabawy muzyczno – ruchowe, teatralne i rozwijające aktywność twórczą dzieci. W swojej pracy najchętniej wykorzystuje zabawy połączone ze śpiewem i tańcem. Jej zainteresowania skupiają się wokół muzyki od klasyki po utwory Dance. Dodatkowo wspiera nas podczas prowadzenia zajęć rewalidacyjnych oraz jako nauczyciel wspomagający. Ukończyła studia na kierunkach: wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe oraz wczesne wspomaganie rozwoju dziecka.

Daria Staszewska

Nauczyciel i logopeda

Pełna energii i dobrego nastroju osoba, uwielbiająca podróże, nurkowanie, taniec i dobrą zabawę. Podczas pracy z dziećmi w sali zawsze jest wesoło i “głośno”, często towarzyszy jej w tym taniec i szalone zabawy związane z pedagogiką cyrku. Dodatkowo wspiera nas podczas prowadzenia rewalidacji oraz jako logopeda. Ukończyła studia wyższe na kierunkach: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, pedagogika specjalna, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, metodyka nauczania języka angielskiego, logopedia i neurologopedia.

Jolanta Pacyńska

Nauczyciel

Ciepła pełna optymizmu i uzbrojona w doświadczenia osoba. Uwielbia prace plastyczne z dziećmi, wspólną zabawę na dywanie, aktywności na świeżym powietrzu, a to wszystko w nurcie metody projektu. W wolnym czasie tworzy własne przetwory, dba o ogród i przygotowuje pyszne zdrowe smakołyki. Ukończyła studia na kierunkach: wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe oraz terapię pedagogiczną.

Image by rawpixel.com

Lucyna Błaszczak

Nauczyciel

Ukończyła studia na UAM na kierunku pedagogika oraz studia podyplomowe - wychowanie przedszkolne. Praca w wyuczonym zawodzie od ponad trzydziestu lat. Nauczyciel dyplomowany. Osoba z ogromnym zapleczem wiedzy, umiejętności i pomysłów, której zainteresowaniami zawodowymi są wychowanie społeczno - moralne i artystyczne. Pasje życiowe to szczęśliwa rodzina i podróże po Polsce. Swoim spokojem i pomysłami zadziwia i małych i dużych.

Nauczyciel wspomagający

Hania Geisler

Nauczyciel religii oraz terapeuta si

Ciepła, szczera, otwarta i pełna radości osoba. Uwielbia dzieci, podczas katechezy otwiera przed nimi świat duchowy i pokazuje Dobroć Boga, który jest miłością. Jest nauczycielem wychowania przedszkolnego z wieloletnim doświadczeniem, również jako dyrektor przedszkola. Dba też o rozwój fizyczny dzieci, jako terapeutka integracji sensorycznej poszukuje wciąż nowych form i metod pracy by je zaskakiwać. Lubi muzykę i taniec, gra na gitarze.

Barbara Prange

specjalista gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej

Bardzo lubi prowadzić zajęcia z małymi dziećmi . Już od 20 lat współpracuje z różnymi przedszkolami w zakresie zajęć korygujących wady postawy. Widząc zmiany jakie zachodzą u dzieci podczas wykonywania ćwiczeń gimnastycznych - jak się rozwijają, zmieniają i nabywają różne umiejętności od prawidłowego stawiania stóp po wyprostowaną postawę ciała czuje dumę i radość , daje to wielką satysfakcję z wykonanej z nimi pracy. Uśmiech na twarzy dziecka podczas z wykonywanych ćwiczeń to dla niej prawdziwa i nieoceniona przyjemność.

lektor języka angielskiego

Anna Malewska

Psycholog

Obdarzona poczuciem humoru profesjonalistka, miłośniczka psychologii rozwojowej. Zaangażowana w pracę z dzieckiem, rodzicami i nauczycielami w nurcie integracyjnym, zawsze dobierając sposoby terapii i wsparcia do konkretnego dziecka i rodziny. Wolniejszy czas lubi spędzać w ruchu, z rodziną.

Rytmiczka
Skip to content