Przedszkole 129

Żywienie

W naszym przedszkolu dzieci otrzymują trzy posiłki:

• śniadanie o godzinie 8.30,
  • zupę i zdrową przekąskę o godzinie 11.00,
  • obiad o godzinie 13.30.

Dodatkowo ok. godziny 16.30 podajemy kanapki.

Wszystkie posiłki przygotowujemy we własnej kuchni. Dzięki temu dania są zawsze świeże i nie trzeba ich dodatkowo podgrzewać. Do gotowania używamy tylko produktów najwyższej jakości. Nasze menu spełnia wszystkie normy obowiązujące w zakresie żywienia, a jednocześnie jest atrakcyjne dla dzieci ze wszystkich grup wiekowych.

Nasze Panie kucharki gotują z sercem, czego najlepszym dowodem jest ogromny apetyt dopisujący naszym pociechom! Dzieci z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi potwierdzonymi zaświadczeniem lekarskim, otrzymują posiłki dostosowane do ich potrzeb (diety eliminacyjne).

Sprawdź nasz jadłospis

Każdy posiłek w naszej placówce serwowany jest w duchu edukacji daltońskiej. Dzieci samodzielnie nakładają i komponują swoje posiłki, dzięki czemu uczą się samodzielności.