Przedszkole 129

Żywienie

W naszym przedszkolu dzieci otrzymują trzy posiłki: śniadanie o godzinie 8.30, zupę i zdrową przekąskę o godzinie 11.00, obiad o godzinie 13.30. Dodatkowo ok. godziny 16.30 podajemy kanapki.

Image by rawpixel.com

Wszystkie posiłki przygotowujemy we własnej kuchni, korzystając ze świeżych produktów najwyższej jakości. Staramy się, aby nasze menu nie tylko spełniało obowiązujące normy w zakresie żywienia, ale jednocześnie było atrakcyjne dla wszystkich grup wiekowych.

Nasze Panie kucharki gotują z sercem, czego najlepszym dowodem jest ogromny apetyt dopisujący naszym pociechom! Dla dzieci z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi potwierdzonymi zaświadczeniem lekarskim stosujemy dietę eliminacyjną.

Image by rawpixel.com

Sprawdź nasz jadłospis

Każdy posiłek w naszej placówce serwowany jest w duchu edukacji daltońskiej- stawiamy na samodzielność i współudział dzieci.