MALI PRZYJACIELE SPRINTEM DO MARATONU

Nasze przedszkole wzięło udział w X Jubileuszowej akcji Sprintem do Maratonu organizowanej przez blizejprzedszkola.pl. Bliżej przedszkola to ceniony miesięcznik oraz wydawnictwo zapewniające wsparcie dydaktyczno-szkoleniowe w edukacji dzieci.

Mali Przyjaciele świętowali Dzień Dziecka 03.06.24 r. w sportowym stylu. Po wspólnej rozgrzewce każda z grup przebiegła wyznaczony w ogrodzie przedszkolnym dystans – 80 m (grupy młodsze) a 150 m (grupy starsze), dołączając tym samym do grona maratończyków. Zapraszamy do odwiedzenia licznika na stronie bliżej przedszkola – https://blizejprzedszkola.pl/sprintem-do-maratonu/certyfikat# nr przedszkola 362 

Akcja przeprowadzona w naszym przedszkolu miała na celu: promocję aktywnego stylu życia oraz integrację społeczności przedszkolnej. Wszyscy dążyliśmy do osiągnięcia wspólnego celu.

#SprintemdoMaratonu #JubileuszSprintemdoMaratonu

O nas

Przedszkole nr 129 im. ,,Małych Przyjaciół”

Kontakt

Przedszkole nr 129 im. ,,Małych Przyjaciół”

adres: Os. Przyjaźni 135, 61- 687 Poznań
tel. 61-8-200-672
email: sekretariat@przedszkole129.pl

Skip to content