DZIEŃ PUZZLI

Drodzy Rodzice,

Z ogromną radością informujemy, że w dniu 29 stycznia, czyli w najbliższy poniedziałek, odbędzie się w naszym przedszkolu fantastyczne wydarzenie – Dzień Puzzli!  To będzie niezapomniana zabawa, która czeka w każdej grupie naszych przedszkolaków.

Nasza wizyta w krainie układanek rozpocznie się już od samego rana. Dzieci wraz z wychowawcami będą miały okazję dostarczyć wielką gratkę dla swojego mózgu, a przy tym doskonale się bawić! W trakcie Dnia Puzzli każda grupa przedszkolna będzie miała wybór puzzli, tak aby zapewnić maksymalną atrakcję dla każdego malucha.

Ważne jest, aby dzieci przyszły tego dnia do przedszkola w wygodnym ubraniu, które pozwoli im na swobodne poruszanie się i skupienie na układaniu puzzli.

Przedszkole nr 129 im. ,,Małych Przyjaciół”

Przedszkole nr 129 im. ,,Małych Przyjaciół”

adres: Os. Przyjaźni 135, 61- 687 Poznań
tel. 61-8-200-672