Przedszkole 129

Pozostałe programy i projekty

Projekty, warsztaty całoroczne u Delfinów:

1. “PRZEDSZKOLAKI CZYTAJĄ – Projekt skierowany dla dzieci przedszkolnych i ich rodzin oraz nauczycieli przedszkolnych. Ma na calu promocje czytelnictwa, kształtowanie dobrych nawyków czytelniczych. Projekt organizowany przez WYDAWNICTWO ZAKAMARKI
2. “RODZINKA CZYTA DZIECIOM” – Projekt skierowany dla dzieci przedszkolnych jak i ich rodzin. Rodzice, dziadkowie, rodzeństwo odwiedzają grupę Delfinów i czytają wcześniej wybraną pozycję.
3. “WARSZTATY SENSORYCZNE” – Co tydzień Pani Agnieszka prowadzi z dziećmi zajęcia sensoryczne. Skupia się na rozwijaniu motoryki, ale również na umiejętności nawiązywania relacji społecznych. Przywiązuje uwagę do ćwiczenia prawidłowej komunikacji, umożliwiającej przygotowanie dziecka na wyzwania czekające ucznia w szkole. Zestaw ćwiczeń pobudza dziecięcą wyobraźnię, sprawność intelektualną i fizyczną, a także umiejętność skupienia się na wykonywaniu określonych poleceń. 
4. “WARSZTATY KREATYWNE” – Co środę Pani Natalia prowadzi warsztaty kreatywne. Prace ręczne to nie tylko zabawa, lecz także doskonała okazja do rozwijania u dzieci zdolności twórczych i pobudzania ich wyobraźni. Rozwijanie uzdolnień, zainteresowań i kreatywności dzieci oraz ich wrodzonych możliwości twórczych poprzez różnorodną aktywność.  Przycinanie, malowanie, wyklejanie, ugniatanie, pozwala również rozwijać umiejętności manualne. 
 
Skip to content