POCZTA WALENTYNKOWA

Szanowni Rodzice.

Z radością informujemy, że w dniach od 12 lutego do 14 lutego w naszym przedszkolu odbędzie się poczta walentynkowa!

Dla wszystkich małych uczestników przygotowaliśmy skrzynkę na walentynki, która znajduje się w bawialni. To doskonała okazja, aby wyrazić swoje uczucia i złożyć walentynkowe życzenia dla przyjaciół, nauczycieli i całej naszej przedszkolnej społeczności.

Jak to działa? Wystarczy przygotować swoje walentynki, złożyć je do specjalnie przygotowanej skrzynki, a nasza przedszkolna poczta dostarczy każdą kartkę do odpowiedniego adresata w dniu 14 lutego, czyli Dnia Zakochanych!

Pamiętajcie, aby na swoich walentynkach podpisać swoje imię, aby odbiorcy wiedzieli, od kogo otrzymują piękne życzenia.

Mamy nadzieję, że ten czas spędzony przy tworzeniu walentynkowych kartek i odbieraniu ich będzie pełen uśmiechu, ciepła i miłości!

Życzymy wszystkim wspaniałej zabawy z naszą pocztą walentynkową i niech miłość będzie naszym przewodnikiem w tych wyjątkowych dniach!

Przedszkole nr 129 im. ,,Małych Przyjaciół”

Przedszkole nr 129 im. ,,Małych Przyjaciół”

adres: Os. Przyjaźni 135, 61- 687 Poznań
tel. 61-8-200-672