INFORMACJE DOTYCZĄCE DYŻURU WAKACYJNEGO

Przekazujemy informacje od WO dotyczące DYŻURU WAKACYJNEGO.

od 22 maja do 4 czerwca br. będzie można zgłosić dziecko NA DYŻUR WAKACYJNY

zapisy do przedszkola macierzystego odbywać się będą wyłącznie poprzez wypełnienie formularza w systemie NABÓR: https://nabor.pcss.pl/poznan/dyzurywakacyjne/

Zapisy do przedszkoli pełniących dyżur w lipcu odbywają się na podstawie papierowego „Formularza przyjęcia do przedszkola na czas przerwy wakacyjnej”. Druk do pobrania w przedszkolu do którego Państwo chcecie zgłosić dziecko.

11 czerwca br – lista dzieci zakwalifikowanych na dyżur wakacyjny spoza macierzystego przedszkola

11-19 czerwca br –potwierdzenie woli dziecka zakwalifikowanego na dyżur wakacyjny spoza macierzystego przedszkola

21 czerwca br – ogłoszenie ostatecznej listy zapisanych dzieci na dyżur wakacyjny

Podczas DYŻURU WAKACYJNEGO będą funkcjonować  maksymalnie 4 oddziały, dzieci będą przebywały w grupach  mieszanych.

Dzieci z macierzystego przedszkola mają bezwzględne pierwszeństwo i gwarancję miejsca bez żadnych kryteriów zapisu. Należy tylko dochować terminu !

Przedszkole nr 129 im. ,,Małych Przyjaciół”

Przedszkole nr 129 im. ,,Małych Przyjaciół”

adres: Os. Przyjaźni 135, 61- 687 Poznań
tel. 61-8-200-672