Szanowni Państwo, Kochani Rodzice

To już kolejny dzień trudnej sytuacji dla nas wszystkich. Zostańmy w naszych domach i w nich spędzajmy miło i przyjemnie czas.

My, jako nauczyciele, pracownicy Przedszkola nr 129 już od pierwszego dnia zadbaliśmy o to, aby nasi wychowankowie zdalnie mogli działać  zgodnie z założeniami Edukacji Daltońskiej.

Na potrzeby  w każdej grupie powstały komunikatory i to tam wysyłamy propozycje zadań, zabaw konkursów, działań twórczych i kulinarnych.

Dziękujemy Przewodniczącej Rady Rodziców P. Ani za Jej zaangażowanie i sprawnie działający system przekazywania informacji.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy dołączają do nas każdego dnia. Relacjonują przebieg swoich rodzinnych działań, ale także tym, którzy przesyłają swoje propozycje. Mam nadzieję, że we współpracy mamą Maksa uda nam się przygotować fajny film, felieton.

Jak Państwo wiecie 20 marca 2020 r.  opublikowane zostały już informacje na temat Kształcenia na odległość – przygotowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Przedłużony zostaje także termin ograniczenia w funkcjonowaniu jednostek systemu oświaty do dnia 10 kwietnia 2020 r.

Nauczyciele mają obowiązek realizowania podstawy programowej oraz  informowania rodziców o dostępnych materiałach ( i my to już robimy)

Życząc zdrowia, siły, zapraszamy do współpracy.

A wszystko to z myślą o naszych: Tygrysach, Motylach, Przyrodnikach, Delfinach, Poszukiwaczach Skarbów

Z pozdrowieniami pracownicy przedszkola