Świątecznie się w przedszkolu zrobiło, więc z tej okazji 17.12.2018 zaproszono naszych Rodziców, by wspólnie pośpiewać w ten wyjątkowy czas. Przyrodnicy w ramach niespodzianki przygotowali krótką część artystyczną, która pozwoliła jeszcze bardziej wprowadzić w świąteczny nastrój. Widząc uśmiechy Rodziców, a także Dzieci, można mieć pewność, że się podobało. Kulminacyjnym momentem było wspólne śpiewanie kolęd i piosenek świątecznych, które okazało się bardzo wzruszającym doświadczeniem dla uczestników. Na zakończenie zaproszono wszystkich do poczęstunku. Była to okazja do wspólnych rozmów. Kolędowanie pozwoliło na chwilę zatrzymać się w ferworze świątecznych przygotowań i spędzić naprawdę wyjątkowe chwile we wspólnym gronie.