W środę grupę Przyrodników odwiedzili rodzice Stasia. Celem spotkania było przybliżenie pracy weterynarza i uświadomienie, że zwierzęta również potrzebują pomocy i leczenia. Dzieci zapoznały się z zawartością torby lekarskiej. Dokładnie obejrzały sporo przedmiotów i narzędzi lekarskich, którymi na co dzień posługują się rodzice Stasia. Przedszkolaki bardzo chętnie dzieliły się spostrzeżeniami dotyczącymi zwierząt. Aktywnie brały udział w spotkaniu, każdy miał możliwość wcielić się w rolę weterynarza wykonując zastrzyk oraz bandażując swojego pluszaka. Pani weterynarz podkreśliła konieczność mycia rąk po każdym kontakcie ze zwierzętami. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały strzykawki lekarskie oraz bandaże dla swoich maskotek. W ramach podziękowania za wizytę Przyrodnicy wręczyli piękną laurkę.